Flora Antik

KONFORUN FARKINI FLORA ANTİK’TE YAŞAYIN…

Dış plastik doğramalarda ısı bariyerli alüminyum profiller ve iklim kontrollü çift cam kullanılan binalarda ayrıca önünde metal korkuluk bulunmaktadır. 3′er kat 5 adet bloktan oluşan yeni yaşam alanınızda 2+1’ler 106m2 ile 122 m2 arasında , 3+1’ler 130m2 ile 145 m2 arasında farklı seçenekleri sizlerin beğenisine sunuluyor.

TARİHİ DOKUYA UYUMLU ÖZEL BİNALAR ve EŞSİZ MANZARASI İLE FLORA ANTİK

Flora Antik’te, elit bir yaşamın tüm gerekliliklerini bulabileceksiniz .Flora Antik’te eşsiz deniz manzarası eşliğinde yaşantınıza ayrı bir farklılık katacaksınız

BAHÇENİZDEKİ HUZURUN TADINI ÇIKARIN…

Bahçe katındaki dairelerde salondan ve mutfaktan direk geçiş ile kış bahçenize çıkabilir,ve havuz manzarası eşliğinde çocuklarınızın bahçede gönül rahatlığı ile oynamalarını seyredip, kahvenizi yudumlayabileceksiniz.

 

FLORA ANTİK’TE 7/24 GÜVENDESİNİZ…

7/24 güvenliğin bulunduğu Flora Antik’te Güvenlik merkezinden 24 saat izlenen güvenlik kameraları ile,ortak alan güvenlik sistemi (CCTV) tesis edilecektir.

FLORA ANTİK’TE SİZİ BEKLEYEN BAZI AYRICALIKLAR

Teknik odalalarından, fitness ve yüzme havuzuna kadar tüm ayrıcalıkları yaşayacak, sevdiklerinizle keyifli vakit geçireceksiniz.

ISI SU VE SES İÇİN ÖZEL CEPHE SİSTEMİ

Radyel temel sistemi ile deprem yönetmeliğine uygun oluşturulacak sağlam binalarda ses geçirgenliğini önlemek için akustik malzemeler kullanılacaktır. Dış duvarlarda ise ısı, su ve gürültü önlemi için gaz beton(YTONG) ve bariyerli özel cephe sistemi uygulanacaktır. Tüm bu özelliklerinin yanında ısı bariyerli plastik profi ller, iklim kontrollü çift cam ile önünde metal korkulukla tasarlanan Flora Antik ile yaşadığınız güzellikleri hissedeceksiniz.

Flora Antik’in her yerinde farklı bir ayrıcalık var…

Birinci sınıf sırlı porselen ile dekoratif ahşap malzemeler , ve duvar kağıdı ile yapılacak olan yeni yaşam alanınızda, Bina içlerinde 1. sınıf malzemelerin kullanılacağı Flora Antik’te mutfaktan antreye, salondan yatak odasına kadar tüm detaylar düşünüldü. Ahşap kaplama ve 1. sınıf seramiklerle, ışık bandı ve asma tavanlar ile desteklenecek olan dairelerinizde ahşap laminant parke kullanılacaktır. Büyük markalı ürünlerin kullanılacağı mutfak ve banyo bölümlerinde farklı bir konsept ile karşılaşacaksınız.

%100 ENERJİ, %100 MUTLULUK

Geniş sosyal donatı alanları ile çocuk parkları ile, yürüyüş yolları ve geniş peyzaj alanları ile güzel zamanlar geçirmenin keyfini çıkaracaksınız. Dilediğinizde sporunuzu yapın, dilediğinizde havuzunuzun kenarında güneşlenmenin tadına varın.

Her ünitede her daireye merkezi uydu TV,telefon ve data hattı (4 adet), Apartman girişi görüntülü intercom sistemi, daire ile daire arası, daire ile güvenlik merkezi arası,daire ile site giriş kapı kontrolleri arası haberleşme için merkezi telefon sistemi uygulanacaktır.

 

Tüm Hakları Saklıdır 2021 Doruk Web Tasarım